İŞTE KARŞINIZDA 5 OCAK DEMİRSPOR

 İŞTE KARŞINIZDA 5 OCAK DEMİRSPOR

İŞTE KARŞINIZDA 5 OCAK DEMİRSPOR

Karşınızda 5 Ocak Demirspor

Hem amatör hem de ufak yaş gruplarının yanı sıra farklı spor branşlarını da bir çatı altında toplayacak olan 5 Ocak Demirspor ilk toplantısını gerçekleştirerek önümüzdeki sezon planlamasını yaptıÖZDEMİR: YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ
Adana’mızın kurtuluş günü ile aynı adı taşıyan bir kulüp kuruldu. 5 Ocak Demirspor Kulübü eski amatör futbolcu Gökhan Özdemir başkanlığında kurulurken yönetim kadrosunda ise önemli iş insanları yer alıyor.Lacivert-Beyazlı yönetim ilk toplantısını yaparak önümüzdeki sezonun yol haritasını çizdi. 2. Amatör Küme ve ufak yaş gruplarında iddialı olan 5 Ocak Demirspor aynı zamanda voleybol branşını da açarak gençliğe hizmet vermek istiyor. Başkan Özdemir, “Yeni sezonda Adana’da farklı bir soluk ve anlayış içinde hizmet edeceğiz. Benimle bu yola çıkan yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

GÜÇLÜ BİR YÖNETİM KADROSU
5 Ocak Demirspor Kulüp Başkanı Gökhan Özdemir olurken yönetim kadrosunda: Akın Vural(Doktor), İlyas Aslan(Turizmci), İzzet Doğan(İş İnsanı), Göktürk Güngör(Muhtar), Yusuf Can(Avukat), Bayram Afşin(Petrolcü), Zafer Akaydın(Mühendis), Samet Pamuk(Muhasebe Mdr.), Bekir Aktaş(İş İnsanı), Kamil Gündüz(İş İnsanı),Mehmet Emin Ayan(Genel Müdür),Haluk Birgül(Mali Müşavir),Burak Ballı(Şaair\Yazar),Hayrullah Güven(Kuyumcu),Yıldıray Dağ(Tekstilci),Ayşe Dilekçi(Gazteci),Dilan Dikbaş(Organizatör),Emre Kondu(İşletme Sahibi),MustafaÇakan(İletişim Uzm.),Cumali Aldal(İş İnsanı),Gizem Özdemir(Hakem),Sıdık Sarıkaya(İş İnsanı),Alp Tekin(Sinema-Yapımcı Kordinatörü) gibi sektöründe önemli yerlerde olan iş insanları yer alıyor.